15 aralık 2019 pazar izmir at yarışı tüyolu yorumlarımız

15 aralık 2019 pazar izmir at yarışı tüyolu yorumlarımız

15 aralık 2019 pazar izmir at yarışı tüyolu yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Ekibinin önceki yarışında iddialı olduğu *********** bugün birkaç ekleme ve taktik sonucu kazanmayı hedefliyor. Başka bir öneri de gelmediğinden BANKO yazılabilir.

 

*2.AYAK:* *********** kendisine göre uygun grupta çok şanslıdır.  *********** son yarışında temposunu kurabilirsse sürpriz yapabilir demiştik zira yanıltmadı, bugün de kalabalık gruba rağmen dikkate alınmazsa yine ceza kesebilir. Takibe aldığımız *********** ihmal edilmemeli. *********** kazandı ve sert gruba çıktı zannedilmesin, o gün de dediğimiz gibi bu atın yarış içi problemleri giderilmişken her gruba saldırabilir dikkat.

 

*3.AYAK:* *********** yarışlarında kendini ispatlamış kalite bir isim. Muhtemelen kolay kazanır gözüyle bakılıyor. Son dönemdeki formu her koşuyu kazanacakmış gibi dursa da bu koşuda *********** ve *********** ‘nin boş atlar olmadıklarını belirtelim. Favori hata yaparsa mutlaka değerlendireceklerdir.

 

*4.AYAK:* Gruptaki diğer isimlere nazaran pek te dikkate alınmayan *********** gücünü kanıtlayabileceği şartlarda sürprizi yapabilir. Kazanma karakterinden dolayı ciddi rakipleri *********** ve *********** sağlam kuponlarda olsun.

 

*5.AYAK:* Takip listemizden *********** ve *********** artan form durumları ile bugün çok koşacakları aşikardır.

 

*6.AYAK:* Çok sürprizdeyken takip ettiğimiz *********** tabela içerisinde dolaşarak cazipliğini yitirmiş durumda. Kazanma karakteri düzelince bu tip grupları her zaman geçebilir. Ekibinin iddialı olduğu *********** kuponlarınızda olsun. Son yarışında ahır önerisi olarak gelen *********** bugün yazalım.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.