15 ekim adana altılısı ahırdan sağlam bankolu sürpriz tüyo

15 ekim adana altılısı ahırdan sağlam bankolu sürpriz tüyo

15 ekim adana altılısı ahırdan sağlam bankolu sürpriz tüyo

 

 

*1.AYAK:* ************ ve ************ bize önerilen hazır isimler olduğundan öncelikle yazılmalı. İdmanları çok beğenilen ************ için de yarış kazanması uzun sürmez denildi.

 

*2.AYAK:* Aprantisi idare edebilirse ************ sürpriz yapabilir. Kazanma karakteri düşük olsa da ************ bu grupta ihmale gelmez.

 

*3.AYAK:* Ahır önerisi olarak gelen ************ ile ters mesafelerde bile çok koşan ************ yanına bir grubun güvendiği ************ yazalım.

 

*4.AYAK:* Adana da seriye başlar denilen ************ için yine uygun rakipler. Lakin pist değişikliği hafife alınır bir olay değil. Dolayısıyla adana da kendini bulan takip atımız ************ ihmal edilmemeli. Hatta geçen yarışında hakkında iyi duyumlar gelen ************ de bugün beklentilerin üstünde koşabilir.

 

*5.AYAK:* Özellikle bu koşuyu ************ önereceğiz. Çünkü mesela hiç şansı olmaz gözüken ************ bile geçen aylarda takip listemizdeydi. Sorunları çözülemeyince ara ara koşturuluyor. Yani sorunu halledildiğinde bu rakipler dişine göre olduğundan sürpriz yapabilir. 

 

*6.AYAK:* Son yarışında ************ için çok iddialı olacak demişlerdi. Yarış süratli geçerse ************ sürpriz yapar demiştik. Bugün de ihmal etmeyelim. Gücünü henüz yansıtamayan takip atımız ************  ile bugün yraış içi şartlar lehine gelişecek olan ************ ve ************ ikilisini de kuponlara ekleyelim.

 

 

NOT: 0542 832 14 44  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.