15 eylül 2020 Ankara altılısı sürpriz kupon

15 eylül 2020 Ankara altılısı sürpriz kupon

15 eylül 2020 Ankara

1.AYAK: 7. CITRONELLA ekibinin çok güvendiği bir tay. Bu koşuda iyi orjinli taylar olsa da sahada çok güvenilen bu tayı BANKO öneriyoruz.

2.AYAK: Yarış içi şartlardan dolayı AT İSMİ GİZLİ sonlarda rakiplerini avlayabilir. AT İSMİ GİZLİ iyi hazırlananlardan. AT İSMİ GİZLİ takibe almamız için önerilirken AT İSMİ GİZLİ ise sigorta olur.

3.AYAK: Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

4.AYAK: Bu aralar kazanma konusunda sıkıntı yaşayan AT İSMİ GİZLİ ve kilo aldıkça kazanma şansı azalan AT İSMİ GİZLİ gibi ağır favorilere güven olmaz. İyi form durumu ile AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ ile birlikte etkili düzlük sprinteri AT İSMİ GİZLİ kuponlara ekleyelim.

5.AYAK: Takip atımız AT İSMİ GİZLİ ön planda olsa da riske girilmemesi gereken bir ayak.

6.AYAK: ilk yarışlarına çıkacak olan tayların mücadelesinde görüntüleri ve hazırlıkları bakımından bizeAT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ önerildi.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *
2.AYAK: ***
3.AYAK: ****
4.AYAK: *****
5.AYAK: *****
6.AYAK: ***

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.