15 eylül 2020 Kocaeli bomba tüyolar

15 eylül 2020 Kocaeli bomba tüyolar

15 eylül 2020 Kocaeli

1.AYAK: Bugün afg oranlarında çok geri planda kalmış olan takip atımız AT İSMİ GİZLİ ‘na dikkat. Diğer rakipleri şablondadır.

2.AYAK: Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ için son yarışında unutuldu bu aralar bomba yapar demiştik. Zira yine kumda bu kez daha şanslı olacağı düşünüldüğü uzun mesafede yarışacak. Bizce yine BANKO yazılabilir.

4.AYAK: Form tutan AT İSMİ GİZLİ kalitesinde bahsetmiştik, bugün kilodan dolayı yanına AT İSMİ GİZLİ  yazalım.

5.AYAK: Takı değişikliği ile sonuç alan AT İSMİ GİZLİ artık eksik koşmaz diyorlar. Lakin takip atımız AT İSMİ GİZLİ , üst gruplarda koşup gelen AT İSMİ GİZLİ ve istikrarlı AT İSMİ GİZLİ bizce bugün için yazılmalı.

6.AYAK: Uzun ara sonrası yarış görüp bir süredir ciddi hazırlanan AT İSMİ GİZLİ ileriye dönük büyük beklentiler olan bir at. AT İSMİ GİZLİ bu yarış dahil takibe alalım zira bomba yapması uzun sürmez denildi. AT İSMİ GİZLİ ise yarış içi şartlardan dolayı bugün çok şanslıdır.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ******
2.AYAK: ****
3.AYAK: *
4.AYAK: ***
5.AYAK: ****
6.AYAK: ***

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.