15 eylül cumartesi izmir ahırdan bomba tüyolu altılı

15 eylül cumartesi izmir ahırdan bomba tüyolu altılı

15 eylül cumartesi izmir At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

15 eylül cumartesi izmir

1.AYAK: Güne zor bir koşu ile başlıyoruz, ama bugün ahırdan aldığımız duyumlar ile zor koşuyu kolaya çevirip altılı ganyana avantajlı başlayabiliriz. Ahır çevresindeki görüntüsü ve yarış içi avantajları elinde bulunduran *****  sürpriz konumda olmasına rağmen kazanmaya çok yakın olduğunu belirtelim. Biz banko öneriyoruz.
BANKO: ***** 

2.AYAK:*****  için iddialı konuşuldu. *****  için de bu kez çok ters koşacak dediler. *****  ve *****  maiden kalmayı hak etmeyen isimler olduğundan yazıp burayı sağlama alabiliriz.
SIRALAMAMIZ: ***** 

3.AYAK: *****   yine kazanabileceği şartları bulmuş durumda. *****   şu sıralar iyi koşabilecek kapasitede dikkat.  *****  ve ahırda dillenen***** yazılmalı.
SIRALAMAMIZ: ***** 

4.AYAK: *****  Yine kazanır diyorlar.  Biz banko öneriyoruz.

5.AYAK: *****  ve *****  mükemmel görüntüleri ile bugün günün kalesini yıkabilecek potansiyele sahipler. Mutlaka kuponlarınıza yazın. *****  çok formda ama bu afg yi haketmediğini belirtelim. *****  ise hata kollayacaktır. ***** ,***** ,***** ,*****  ile burayı sağlama alalım.
SIRALAMAMIZ: ***** 

6.AYAK: *****  numaralı isimler hakkında ahır çevresinden edindik. çeşitli şartlarda kazanabilecek durumda olmalarından ötürü bu 5 attan birinin kazanması çok muhtemeldir.


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.