15 haziran 2019 tüyolu ankara altılısı

15 haziran 2019 tüyolu ankara altılısı

15 haziran 2019 ankara

 

1.AYAK: Ekibinin yine iddialı olduğu ************* ve bir süredir bekleneni veremeyen kaliteli diye bahsedilen tabiri caiz ise (doğan görünümlü şahin) ************* beraberce yazılmalı.


2.AYAK:
Önceki koşusunda yarışa erken dahil olursa şanslı olur dediğimiz ************* yarışa çok erken dahil olmuş ve stili dışı koşunca yine başarısız olmuştu. Bugün beklenen yarış seyri gerçekleşirse sonlardan toplama işini yapabilir. Takipteki kazanma özürlü atlarımız ************* ,************* ve ************* bütçeler doğrultusunda ekleyelim.

 

3.AYAK: Yarış içi şartları lehine yakalarsa affetmeyecek olan ************* yanına henüz bekleneni veremeyen ************* ve ************* ekleyiniz.

 

4.AYAK: ************* bu kez şartlar bu kadar lehineyken kaybetmemeli. Eğer kaybedecekse onu yakın takibe alacak olan önde dirençli bir isim olan ************* kaybedebilir.

 

5.AYAK: ************* bu pistin kral ismi son yarışında nefes yapınca rakibine teslim olmuştu. Bugün daha iyi durumda ama bu kez şartlar lehine olmayabilir. Bu kez  *************  bombayı patlatabilir dikkat.

 

6.AYAK: Süper formda olan ************* ve yarış gören *************  yanına bugün yarın kazanır diye not aldığımız ahır önerisi *************  mutlaka yazalım.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44