15 haziran 2020 pazartesi Bursa Altılı Yorumları Sağlam Banko

15 haziran 2020 pazartesi Bursa Altılı Yorumları Sağlam Banko

15 haziran 2020 pazartesi Bursa Altılı Yorumları

 

1 . koşuda: AT İSMİ GİZLİ ekibi bu yarış için iddialı.

3 . koşuda: AT İSMİ GİZLİ iyi hazırlanmış, yakında sürpriz yapar denilen AT İSMİ GİZLİ bu yarış dahil takibe alınmalı.

4 . koşuda: AT İSMİ GİZLİ için büyük bir hata yapmazsa kazanır diyorlar. SAĞLAM BANKO

İKİNCİ ALTILI: 

*1.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı, orjin bakımından birkaç isim öne çıksa da pist ve şartlardan dolayı sürprizi aramak adına hepsi yapmak gerekebilir.

 

*2.AYAK:* Bursaya iddialı getirilen AT İSMİ GİZLİ o gün için yarış içi şartlara takılınca kazanamamıştı. Bugün tam hedef ara sonrası ilk yarışını değerlendirip kazanmak istiyor.

 

*3.AYAK:* İlgililerinin iddialiı oldukları AT İSMİ GİZLİ burada sürpriz yapabilir. Son yarışında AT İSMİ GİZLİ için düzelmiş olduğunu aktarmıştık, zira sorunsuz yarıştığı bu tip gruplarda kazanması beklenebilir. AT İSMİ GİZLİ ise stili bir rakibi çıkmazsa sonlarda rahatlıkla bu gruba direnebilecek güçtedir.

 

*4.AYAK:* Denk isimler var ve yarışın temposu biraz belirsiz olduğunda değişik sonuçlar çıkabilir. Sürpriz konumda olan AT İSMİ GİZLİ için bugün beklenenden fazla koşabilir denildi. Kuponlarınıza ekleyiniz.

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ grubun kaliteli ismi, hazırlıkları da iyi fakat kilo ve ara sorun teşkil edebileceğinden yanına AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ yazılmasını öneriyoruz.

 

*6.AYAK:* Bu yılın ilk yarışında çok değiştiği söylenen AT İSMİ GİZLİ yarış görerek form tutmuştu, yine mükemmel hazırlıkları var, dinçlik yarışını yaparım derse kolay bile kazanabilir .

 

 

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.