15 haziran izmir şirinyer altılı ganyan ahırdan tüyolu yorumlar

15 haziran izmir şirinyer altılı ganyan ahırdan tüyolu yorumlar

15 haziran izmir

 

1.AYAK: Bir grubun aşırı güvendiği isim ************* bu koşuda BANKO yazılabilir. Sağlama almak için ************* yeterlidir.

2.AYAK: Bu pistte daha iddialı olacaktır duyumu gelen ************* ile binici tarafından iddialı ************* rakip olarak yazılmalı.

 

3.AYAK: At atı geçer kanununa göre ************* ve ************* isimleri şanslı olacaktır dikkat.

 

4.AYAK: ************* bu kiloda bu rakipleri geçebilecek kapasitesde bir at. Banko yazılabilir ancak ************* şuandaki mükemmel üstü formu ve ahır önerisi ile ihmal edilmemesi gerektiğini anlatıyor.

 

5.AYAK: ************* bu binici ile çok koşar denildi. *************  ise bu kez daha hazır. Çok sürprizde ************* değerlendirin , binicisi atı yarışa erken dahil edebilirse bombayı patlatma şansı olacaktır.

 

6.AYAK: Bu formu ile ************* için bu gruba geçilmez diyorlar. Ancak kazanma karakterinden dolayı rakip yazacaksak öncelikle ************* ve ************* kuponlarınızda yer veriniz.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44