15 Kasım 2018 Perşembe İzmir Altılı Ganyan sürprizli sağlam kupon

15 Kasım 2018 Perşembe İzmir Altılı Ganyan sürprizli sağlam kupon

15 Kasım 2018 Perşembe İzmir Altılı Ganyan sürprizli sağlam kupon

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

15 Kasım 2018 Perşembe İzmir

1.AYAK:  ********takip listesinden olan bir isim ve öncelikle yazalım. Kum da farklı koşabileceği düşünülen ******** ihmale gelmez. ******** için bir grup çok iddialı.

2.AYAK:  Yarış içi şartlar lehine olan ******** ve ******** yanına şu sıralar iddialı olacağı yarış kollayan ******** ekleyebiliriz.

3.AYAK:  ********,********,********,********,********  ve ******** bugün şanslı olabileceği aktarılan isimlerdir.

4.AYAK:  Yarış görüp açıklarını giderdiği paylaşılan ******** bugün kum pistte çok koşacak dikkat. Eğer yine eksik koşarsa sırası ile ********,********,********,******** ve ******** şanslı olurlar.

5.AYAK:  ******** bir türlü kazanamayan kalitesinden sıkça bahsedilen bir isim. Ne zaman kazanır bilinmez ama canı istediğinde kazanacağından mutlaka yazmalıyız. ******** takısal problemi halledildiğinde büyük sürprizi yapabilir dikkat. Bir de izmire iddialı gelen ama kendini gösteremeyen ******** yazalım zira bu yarış çıkış yapabilir. ******** ve ******** öncelikli rakipler olacakken  ******** ve ******** sağlam kuponlara yazılabilir.

6.AYAK:  ******** bu rakiplere bu şartlarda geçilmesi çok zor denildi.
BANKO: *

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.