15 kasım bursa altılısı Çok Sürpriz Banko

15 kasım bursa altılısı Çok Sürpriz Banko

15 kasım bursa altılısı Çok Sürpriz Banko

 

*1.AYAK:* Bir süredir takibimizde olan ********** bu kez kum pistte şansını deneyecek. Denk rakipler arasında sürprizi yapabilir. ********** bu aralar çok ciddi hazırlıktan geçtiğini belirtelim.

 

*2.AYAK:* Sürpriz konumda katıldığı son yarışında ciddi hazırlandığını belirttiğimiz **********  o gün ciddi bir rakibine geçilmişti. Bugün daha uygun rakipler arasında kazanması normal sonuç olur. ********** ve ********** takip atlarımız.

 

*3.AYAK:* Son yarışında piste uyum sağlayamayınca bursaya getirilen ********** neredeyse hiç şans verilmeyen bir isim. Bizce yarışa adapte olabilirse bombayı patlatır. 

 

*4.AYAK:* Bu gruplarda her zaman söz sahibi olabilen ********** mesafe ve yarış içi şartlardan dolayı rakip olarak ********** ve ********** yazalım.

 

*5.AYAK:* ********** ve diğerleri diye koşuyu ayırabiliriz. İtiş gücü kuvvetli binici arayan bu safkan jokeyinin gayretlerine karşılık verecektir. Olur da eksik koşarsa tüm isimlerin geliri vardır.

 

*6.AYAK:* Önerilen bir at olmadı.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.