15 kasım istanbul yorumlarımız

15 kasım istanbul yorumlarımız

15 kasım istanbul yorumlarımız

 

*1.AYAK:* *********** mükemmel formunu yarışa yansıtamayan bir tay. Bugün etkili binicisi idaresinde startta kalmazsa muhtemelen sürprizi yapacaktır DİKKAT.

 

*2.AYAK:* Çok iyi durumunu yarışa taşıyan *********** istediği gibi yarış içindeki tempoyu yakalayamayınca ciddi rakiplerine geçilmişti. Bugün lehine şartlarda kazanmaya yakındır. Olurda yarış içi şartlar tersine seyrederse yine ciddi rakip *********** olacaktır.

 

*3.AYAK:* Yakınen takip ettiğimiz *********** beklendiği gibi artık üst gruplarda da başarılı oluyor. Bugün de yarış hızlı giderse sonlarda mutlaka etkili gelecektir. 11. LUPO UNO yine çok cidi hazırlandı. Bu koşuda *********** ve *********** gibi birçok çok hazır güçlü sprinterler var. Dolayısıyla yarış beklenen gibi hızlı geçmeyebilir. bu durumda sürpriz sonuçlar görebiliriz. 

 

*4.AYAK:* *********** ilgilileri son yarışından ders çıkarmışlarsa bugün kaybetmemeleri gerekir. BANKO yazılabilir.

 

*5.AYAK:* Sürpriz konumdaki *********** için gücünün bir kısmını yarışa taşırsa kazanır diyorlar dikkat.  Ahır önerisi olarak takibe almamız önerilen *********** için bugün yarın kazanır diyorlar.

 

*6.AYAK:* Denk güçler olarak bu şartlarda kazanması muhtemel *********** , *********** yanına yarış gören ***********  ile bomba takip atlarımız *********** ve *********** öneriyoruz.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.