15 KASIM Sürprizli ve Sağlam Altılı

15 KASIM Sürprizli ve Sağlam Altılı

15 KASIM Sürprizli ve Sağlam Altılı İSTANBUL

1.AYAK:

  • Yarışlarında da ara sıra adını duyuran whatsapp bu kez bambaşka hazırlanmış dikkat. Kazanma karakteri zayıf görünse de whatsapp için sprint mesafesi ayarlanırsa zincirleri kırabilir. Son yarışını dikkate almamamız gereken whatsapp bu grupta ihmale gelmez.


2.AYAK:

  • Bu koşu için önerilerimiz şablondadır.


3.AYAK:

  • Sentetiğe uyum sağlarsa whatsapp  sürpriz yapabilir dikkat. İyi hazırlanan whatsapp yine yazılmalı. Bir türlü beklenileni veremeyen whatsapp sentetikte gücünü kapasitesini yansıtıp bomba yapabilir. Bu şartlarda whatsapp‘ da çok koşacaktır. whatsapp son yarışına istinaden sigorta. 


4.AYAK:

  • Kalitesi ile kiloya rağmen whatsapp denk grupta öncelikle yazılmalı. whatsapp  üst düzey formunu koruyor. whatsapp sağlam kuponlara eklenebilir.

 
5.AYAK:

  • whatsapp mükemmel formunu koruyor. Normal şartlarda kazanır. Küçük bütçelere BANKO öneriyoruz. Bugün yarış içi şartlardan dolayı yanına whatsapp öneriyoruz.


6.AYAK:

  • Bu koşuda takip ettiğimiz iki isimden bir kazanan çıkmasını bekliyoruz. Bunlardan ilki whatsapp olup son yarışında ekibinin birhayli güvendiği bir isimdi. Ters şartlara rağmen o gün için çok farklı performans sergileyen bir rakibine geçilmişti. Bugün lehine şartlarda mutlaka iyi koşacaktır. Bu isme rakip olarak whatsapp yazmanızı öneriyoruz. Normalde bu gruptan üstün olan bu safkan için çok ciddi hazırlıklar var. Kapasitesini yansıtırsa kazanması normal sonuç olacaktır.

    15 KASIM Sürprizli ve Sağlam Altılı İSTANBUL

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: whatsapp
2.AYAK: whatsapp
3.AYAK: whatsapp
4.AYAK: whatsapp
5.AYAK: whatsapp
6.AYAK: whatsapp

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.