15 Mart 2019 İzmir At yarışı yorumları özel tüyolar

15 Mart 2019 İzmir At yarışı yorumları özel tüyolar

15 Mart 2019 İzmir At yarışı yorumları özel tüyolar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44


15 Mart 2019 İzmir

 

1.AYAK: Start sorunu olmasa çok işler başaracağını söylediğimiz **************** giderek düzeliyor. Takipteki **************** ve çok iyi bir tay olduğu söylenen **************** diğer rakipleridir. **************** her an çıkış yapabilirmiş dikkat.

 

2.AYAK:  **************** şüphesiz grubun en güçlü ismi ama kazanma karakteri zayıf. Takipteki isimler **************** ve **************** muhakkak yazın. Bugün çok iyi görünen **************** ve iyi durumu ile **************** daha sonra yazılabilir.

 

3.AYAK:  **************** hemen heryerde banko oynanıyor. Çok güçlü ve çok formda bir at. Ancak bugün için mesafe ve yarış içi şartlardan dolayı ağır kanlı olması sebebiyle geç kalabilir diye yanına rakip yazmak istiyoruz. Kaliteli bir tay olduğu aktarılan **************** ve bu kez çok boş kilo ile daha etkili bir yarış çıkacak olan **************** ciddi rakip olarak yazılmalı.

 

4.AYAK: Tam bir sürat yarışı olacak. Liderliği almadan başarılı olamayan isimler var. Bu durumda çok fazla efor sarfetmeden ön grupta tutunan güçlü isim yazmalıyız. Bu isim ise tabiki ****************  olacaktır. BANKO

 

5.AYAK: Kazanma karakteri zayıf isimlerin bir araya toplandığı bu koşuda yarış içi şartları lehine bulan **************** çok şanslı olacaktır.

 

6.AYAK: İyi gruplardan gelen **************** , bu kez lehine şartlar bulan  ****************, ciddi hazırlandığı söylenen **************** ve alehine şartlarda bile kazanıp bugün yarışın süratli gitmesi halinde kesinlikle başarılı olacak olan **************** arasında bir yarış olacaktır.

 

 

 

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.