15 Mart 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyolu Sağlam Bankolu Kupon

15 Mart 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyolu Sağlam Bankolu Kupon

15 Mart 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyolu Sağlam Bankolu Kupon

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44


15 Mart 2019 Kocaeli Altılısı

 

1.AYAK: İddialı olduklarını öğrendiğimiz ************* yanına takip atımız ************* ve kalitesi ile sigorta amaçlı ************* yazıp rahat bir yarış izleyebilirsiniz.

 

2.AYAK: Yakın zamanda kazanır diye not ettiğimiz ************* öncelikle yazılmalı. Bugün yakın çevreden ciddi önerilen ************* hem yazalım hem de takibe alalım zira bu pistte çok şeyler yapması bekleniyor. ************* ise sürpriz kontejanından eklenmeli diyoruz.

 

3.AYAK:  ************* şüphesiz şuan grubun en iyi atı olabilir fakat yarış içi şartlar gereği rakip yazmakta fayda var. Rakipleri de kazanma özürlü atlar ama bu tür durumlarda biri kazanacaktır.************* ve *************  ile sağlam bir yarış izleyiniz.

 

4.AYAK:  ************* ve ************* ikilisi grubu ayırması bekleniyor ahırlar bölgesinde. Lakin pek dikkate alınmaz ve önde rahat bırakılırsa mükemmel bir dinçlik yarışı yapabilecek olan ************* bombayı patlatırsa da şaşırmamalı.

 

5.AYAK: Bu kilo ile lehine şartlarda sağlam banko olur denilen ************* bugünkü tekimizdir.

 

6.AYAK: Artık kazanma sırası gelen takip atlarımız ************* , ************* ve ************* arasından bir birinci çıkacaktır.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

 

2 Comments

Comments are closed.