15 Mayıs 2019 Çarşamba İstanbul Veliefendi Uzmanından Altılı Tüyosu

15 Mayıs 2019 Çarşamba İstanbul

 

1.AYAK:  *************  bu kez mesafesine çıkıyor ama kilo problemi var. *************  yarış içi şartlar lehine ama mesafe dezavantajı olacak. Favorimiz yarış erken süratlenirse *************  olacaktır. *************  da yarışın diğer türlü seyri halinde şanslı olur. *************  ise ahırlar bölgesinin flash atı durumunda. Mükemmel olduğundan bahsediliyor. 

2.AYAK:  *************  bir süredir takibimizdeki özel bir at. Sorunları halledildi demişlerdi ve son yarışında da ** bindirip tam olarak ne eksik varsa giderelim durumundalardı. At çok iyi durumda ama sprint mesafesinin çok iyi ayarlanması lazım. Bugünkü binicisi tam yerinde olmuş zira atı ön gruba yakın tutup sonuca gitmeyi hedefliyorlar. *************  sert grupta çok diri görüntüsü ile başarılı olunca bugün haklı favori çıkmış. Yarış hızlı giderse sonlarda toplayabilir. *************  ise çimde yarış gördü, çok daha iyi hazırlıkları ile söz sahibi olacaktır. Bir de rolanti tempoda liderliği alması veya iki gidip virajdan sonra arkayı uyutarak kazanması beklenen *************  sürprizde yazalım.

 

3.AYAK: *************  kazandığı koşularda yarış içi şartlar lehineydi. Bugün kilo ve stili rakip dezavantajı var. Dolayısıyla bu şartlarda *************  ve *************  ikilisinin çok şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Hatta bu koşuda şartlara ters ama **’in ciddi rakipleri kollaması sonucu elinden kaçırabileceği stili rakibi *************  da eklemekte fayda vardır. Bomba köşesinden takip atımız *************  yazalım, çünkü bu at pasif gruplarda adını duyurmamış olsa da bu kilo ile her gruba kafa tutabilecek potansiyele sahip.

 

4.AYAK:  Afg oranı ne olursa olsun *************  için bu gruba fazla diye ahırlarda konuşuluyor, normalde favori çıkmaz ama duyumu yayılırsa çıkabilir. Bu şartlarda BANKO yazmak mantıklı seçenek.

 

5.AYAK: Süper durumu ile kazanmaya giden *************  ile ekibinin iddialı olduğu *************  yazalım.

 

6.AYAK: *************  ,*************  ,*************  ve *************  ahırlardan toplayabildiğimiz isimlerdir.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]