15 Nisan 2019 Pazartesi Bursa altılı yorumları tüyolu bnkolu

15 Nisan 2019 Pazartesi Bursa

 

1.AYAK: ************* ,************* ,*************  ve *************ahırlardan toplayabildiğimiz isimler. 

2.AYAK: ************* çok geri planda kalmış ama bu at çok formda ve üstünde sert bir binici var. Üstelik lehine şartlarda kötü koşma ihtimali de yok. Bizce bombayı patlatabilir dikkat. Diğer rakiplerini yorumsuz olarak şablonda sıraladık.

 

3.AYAK: ************* alehine mesafede sert rakiplere karşı önde boş kalınca bombayı patlatmıştı. Bugün lehine mesafede o koşusuna göre çok daha uygun rakiplerle mücadele edecek.  ************* ciddi rakibi olabilir. Daha sonra ahır önerisi ************* diyoruz.

 

4.AYAK:  Yüksek afg oranı ile ************* hemen herkesin bankosu olsa da bu mesafelerde çok koşan ve düşük afg si ile sürprizi yapabileceğini düşündüğümüz ************* rakip olarak yazılabilir. Hatta bugün iyi koşması beklenen ************* da eklenebilir.

 

5.AYAK: İlk kez koşacak taylara güvenmek ne derece doğru bilemeyiz ama ************* için çok iddialı duyumlar geldi. Bizde duyumlara istinaden BANKO öneriyoruz.

 

6.AYAK:  ************* ve ************* arasından bir birinci çıkacaktır.

 

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


*************

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44