15 Ocak 2019 Adana Altılısı Uzmanından Tüyolu bülten çok bankolu gün

15 Ocak 2019 Adana Altılısı Uzmanından Tüyolu bülten çok bankolu gün

15 Ocak 2019 Adana Altılısı Uzmanından Tüyolu bülten yorumlu tahmin ve sağlam bankolu kupon

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

15 Ocak 2019 Adana Altılısı

 

1.AYAK: Zor grupta sizlere takibe almamız gerektiğini söylediğimiz *********** bugün beklediğimiz şartlarda çok uygun rakiplerle mücadele edecek. Eğer herhangi bir sorunu nüksetmez ve yarış içi başına bir iş gelmezse kolay kazanmasını bekliyoruz. Sağlam BANKO.

 

2.AYAK: Ahırdan sağlam kanaldan gelen *********** öncelikle yazılmalı. *********** ve *********** yazıp rahat izleyelim.

 

3.AYAK: *********** kazandığı koşu sonrası çok daha geliştirdiği formu ile yine kazanabilir dikkat.

 

4.AYAK: Kumda işlemiyormuş gibi görünmesine rağmen *********** bugün dikkat.  Sağlama almak için de *********** ve *********** yazmalıyız.

 

5.AYAK: Artık form tutan ***********  için kolay kazanır diyorlar. BANKO

 

6.AYAK: Takibimizde olan ve maiden durumunu hak etmeyen *********** için artık kazanmalı diyoruz ve BANKO öneriyoruz.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.