15 ocak 2020 bursa altılı yorumlarımız

15 ocak 2020 bursa altılı yorumlarımız

 

15 ocak 2020 bursa altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Genelde hedef yapıldığı yarışlarda adını mutlaka duyuran ************* bugün bursaya iddialı geldi dikkat. 

 

*2.AYAK:* Ekibinin güvendiği ************* , bugün çok koşması beklenen ************* , kısa ara sonrası sıkı hazırlanan ************* , eski formuna ulaşan ************* ve bu aaralar faarklı denilen ************* kuponlarda olmalı.

 

*3.AYAK:* Herhangi bir problemi olmadığını öğrendiğimiz ************* dinçlikle muhtemelen kolay kazanacaktır. BANKO

 

*4.AYAK:* ************* seri birincilikleri ile bugün de haklı favori belki ama çok sert bir rakibi var. ************* inanılmaz formu ile sevdiği pistte seri adımları ile favoriyi muhtemelen yıkacaktır. İki at çok sağlam olur. 

 

*5.AYAK:* Pek bir başarısı olmasa da ************* yakın zamanda bomba yapacak dikkat. Ahır önerisi olarak gelen ************* mutlaka yazılmalı. Start sorunu halledilen ************* her an kazanabilir.

 

*6.AYAK:* Sonucu biraz da yarış içi gelişmelere bağlı olan bu zor koşuda form durumlarına istinaden ************* ve ************* öncelikle yazılmalı ki lehine şartları bulurlar sa affetmezler.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.