15 Şubat 2019 İzmir Altılı Yorumları Özel Tüyolu Bilgiler

15 Şubat 2019 İzmir Altılı Yorumları Özel Tüyolu Bilgiler

15 Şubat 2019 İzmir Altılı Yorumları Özel Tüyolu Bilgiler

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

15 Şubat 2019 İzmir

 

1.AYAK: ************ ,************ ve ************ çeşitli yerlerden aldığımız duyumlara göre bu koşuya iddialı girecekler.

 

2.AYAK: ************ kazanma karakteri düşük olmasa bu grupta bu şartlarda banko önerilebilirdi. ************ ve ************ mükemmel görünüyorlarmış dikkate alalım.  ************ bomba köşesinden eklenmeli.

 

3.AYAK: ************ bu mesafede en diri kalacak kapasitede formda bir at olduğundan bizim SAĞLAM BANKO önerimizdir.

 

4.AYAK: ************ gruptan üstünlüğü ile yazılmalı ama bu kez mükemmel form tutan ************lehine şartlarda mutlaka şanslı olur.

 

5.AYAK: İki sürpriz isimle hem altılı ganyanı cazip hale getirecek hem de bu koşuyu geçeceğiz. Takip atımız ************  ve bu kez ilgililerinin güvendiği ************ yazalım ve bekleyelim.

 

6.AYAK: ************ buraya hedefli geliyor duyumunu aldık dikkat. ************çok koşacakmış. ************ yine formunu koruyor.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.