15 Şubat 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

15 Şubat 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

15 Şubat 2019 Kocaeli

 

1.AYAK: Zor bir koşu ile altılı ganyan başlıyor, çok sürpriz konumda olan bir takip atımız var. ************** bu kez gücünü yansıtırsa bombayı patlatacaktır. ************** ahırlarında ise sinsi çalışmalar mevcut.

 

2.AYAK: ************** için hiç geçilmez yorumları geliyor. Bu at kalitesini yansıtırsa burada rakibi yoktur. İllede geçilecek bir rakip bulursa onun için de takip atımız olan ************** yazalım zira kazanması uzun sürmez.

 

3.AYAK: ************** için kilo problem olmazsa rahat kazanır diyorlar. Kilo için de birkaç yere sorduğumuzda kaldırır yorumu alınca BANKO önermeye karar verdik.

 

4.AYAK: Aradığı şartları bulunca nihayet kazanan ************** için ilgilileri yine iddialı. Biz güvenip BANKO yazmayı tercih ediyoruz.

 

5.AYAK: ****eksik koşarsa karışır. ************** Mutlaka yazın.

 

6.AYAK: ************** ne dikkat düzelmiş diyorlar.  ************** i takipten bırakmayalım zira bu kez önlerde tutunursa sonlarda adını duyabiliriz.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.