15 şubat 2020 istanbul ahırdan tüyolu yorumlar

15 şubat 2020 istanbul ahırdan tüyolu yorumlar

15 şubat 2020 istanbul ahırdan tüyolu yorumlar

 

*1.AYAK:* Bugün ahır önerisi olarak gelen AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ takibe alın yakında kazanırlar. Takip listemizden AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ iyi form durumlarını koruyor, mutlaka kuponlarda olsun. Sürpriz kontejanından  AT İSMİ GİZLİ yazalım zira kapasitesini henüz koşmamış kalite bir tay yorumu geldi.

 

*2.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ uzun süredir takibimizde olan isimdi. Son yarışlarında ne kadar formda olduğunu kanıtladı. Yarış erken süratlenirse sonlarda bu rakipleri kolaylıkla toplayacaktır. AT İSMİ GİZLİ ise rakibinin tam tersin önde rahat kalması halinde bomba yapabilecek kapasitede bir at. Tedaviden sonra çok değişti denilen AT İSMİ GİZLİ mutlaka kuponlarda olsun . 

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ bu aralar pistte çok beğenilen isimler arasına girmiş durumda. Dinçlikle kazanır diyorlar. Aradan etkilenirse diye sigorta amaçlı AT İSMİ GİZLİ  kuponlara yazılabilir.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ yarış içi şartlardan dolayı yazılmasını öneriyoruz.

 

*5.AYAK:* Rakiplerine nazaran geri planda şans veriliyor olsa da AT İSMİ GİZLİ bu kez tam kapasite koşacağından öncelikle yazılmalı. Sakin bir binici ile her gruba saldırabilir dediğimiz AT İSMİ GİZLİ bugün çok boş kilo ile koşacağından sürpriz kuponlara sığdırılmalı.

 

*6.AYAK:* Takip atımız AT İSMİ GİZLİ ve ilk yarışında aşırı beğenilen AT İSMİ GİZLİ bizim önerilerimizdir. AT İSMİ GİZLİ  ya bir grup fazlaca güveniyor.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.