15 temmuz 2019 pazartesi kocaeli altılı tüyolu yorumları

15 temmuz 2019 pazartesi kocaeli altılı tüyolu yorumları

15 temmuz 2019 pazartesi kocaeli

 

1.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN formda olduğu her zaman her grupta yazılmalı. Takip atı YILDIZLI BÜLTEN ile iyi durumda buraya gelen YILDIZLI BÜLTEN ve  YILDIZLI BÜLTEN kuponlara eklenmeli. 

 

2.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve diğerleri diye ayrılmalı koşu, bir grubun çok güvendiği ve büyük ihtimal kazanır dediği bu at kötü koşarsa çarşı karışır.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN istanbulda hazırlanıp kocaelinde yine kazanmaya gidiyor. Kalitesi azımsanan YILDIZLI BÜLTEN  lehine şartları bulunca affetmedi, bugün de benzer sürpriz bir yarış gelebilir.

 

4.AYAK: Kendisine göre uygun grupta YILDIZLI BÜLTEN ön plana çıkıyor. Kazanma karakteri müsaade ederse YILDIZLI BÜLTEN de birincilik mücadelesinde olur. YILDIZLI BÜLTEN artık düzeldi denilmişti ve bu gruplarda kazanması bizce sürpriz olmaz.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN lehine şartlarda uygun grupta kazanması normal sonuç. Takibimizde olan sürpriz isimler YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN sağlam kuponlarda değerlendirilmeli.

 

6.AYAK: Ahır önerisi olarak gelen YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN bizim önereceğimiz atlardır.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.
Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44 

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.