16 ağustos bursa altılı ganyan yorumları

16 ağustos bursa altılı ganyan yorumları

16 ağustos bursa altılı ganyan yorumları ahırdan sağlam tüyolar

 

 

1.AYAK: Bir süredir takibimizde olan YILDIZLI BÜLTEN sevmediği mesafede koşturulunc haliyle yarışı erken bıraktı, formsuz olduğu düşünülmesin zira çok formdadır ve bugün lehine mesafede ve şartlarda kazanması olağan sonuçtur. Banko bile değerlendirilebilir. 

 

2.AYAK: Son yarışında çok sürpriz konumdayken önerdiğimiz YILDIZLI BÜLTEN bizi ynıltmamış iyi koşmuş fakat ikinci kalmıştı. Bugün de ihmal edilmemeli. YILDIZLI BÜLTEN de ciddi hazırlanan isimlerden. Bu iki attan birinin kazanmasını bekliyoruz fakat bugün için toparlandığı aktarılan YILDIZLI BÜLTEN sürpriz hanesinde kuponlara eklenebilir.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ilk yarışından önce güzel görüntüsü ve mükemmel hazırlıkları ile bize önerilmişti. Nitekim iyi koşup kazanamayan tay bugün ağır favori çıkmış durumda. YILDIZLI BÜLTEN ise önde diri kalabilecek taylardan biridir, sürpriz konumdadır ve bugün bu rakiplere direnip bomba yapması beklenebilir.

 

4.AYAK: Çalışmalarını takip ettiğimiz çok formda ve sürpriz konumdaki YILDIZLI BÜLTEN için bugün şartlar çok müsait. Sizinde bildiğiniz üzere kazanma karakteri biraz zayıf ama yarışta herhangi bir aksilik trafik sorunu yaşamazsa bomba yapabilir. Bu koşuda bize başka öneri gelmedi. Kazanma karakterinden dolayı ** yanına tuttuğunuz ismi ekleyip burayı sağlama alabilirsiniz.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN start problemi fazla olan bir isim değil ama bugün de hafif tereddütlü başlarsa yine gücünü erken harcayabilir. Eğer binicisi efor sarfetmeden liderliği alabilirse zaten kazanmış demektir. Tersi gerçekleşirse YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN devreye girerler.

 

6.AYAK: Formda ve elle tutulur bir başarısı olan YILDIZLI BÜLTEN kazanması gereken bir koşu. Zira çoğu pasif atların yanında birhayli ön plana çıkıyor. 

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.