16 ağustos cuma istanbul altılı yorumlarımız

16 ağustos cuma istanbul altılı yorumlarımız

 

 

1.AYAK: Takip atımız YILDIZLI BÜLTEN ile bugün ahır önerisi olarak gelen YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN ikilisi sizlere önereceğimiz isimlerdir.

 

2.AYAK: Sadece YILDIZLI BÜLTEN hakkında iddialı yorumlar geldi. Çok kaliteli bir tay ve ilk yarışınada özenle hazırlanmış. Ciddi bir terslik yaşamazsa kazanacağı söyleniyor.

 

3.AYAK: Taktik savaşının sonuç belirleyeceği bu yarışta YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN önceliğinde burayı kapatmanızı önereceğiz.

 

4.AYAK: Yarışın temposuna göre yine önde yıpranmazsa YILDIZLI BÜLTEN sürprizi yapabilir. Yarış erken süratlenirse sprinterlerden YILDIZLI BÜLTEN ve yarışa hedeflenerek gelen YILDIZLI BÜLTEN rakipleridir.

 

5.AYAK: Daha geçen hafta koşan  YILDIZLI BÜLTEN ilgilileri bugün de çok iddialı. Formunun zirvesindeyken kazanabilecekleri yarışları seçiyorlar. Sık koşmaktan etkilenmezse kazanır, etkilenirse çarşı karışır. YILDIZLI BÜLTEN sigorta olarak yazılabilir.

 

6.AYAK: Ahırdan önerilen  YILDIZLI BÜLTEN çok farklı gözüktüğünden bugün beklenenin üstünde performans sergiler diyorlar. Kalite kumaş  YILDIZLI BÜLTEN sorunlarından arındıysa bu grubu kolay geçebilir.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.