16 ağustos perşembe ankara altılı ganyan tahminleri jokey önerileri

16 ağustos perşembe ankara altılı ganyan tahminleri jokey önerileri

16 ağustos perşembe ankara At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

16 ağustos perşembe ankara ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  6.CELALİYE mükemmel form durumu ile öne çıkan isim. Hatta banko olarak altılı ganyana başlayabiliriz bu at ile.

2.AYAK10.KIZMAZGÜLÜ kalite olarak üstün .

3.AYAK: 2.CİBEK OĞLU ahır önerisi ile favorimiz.  ***** kalite kontejanından yazılmalı. *****  ise takip listenizde ve bugün kuponlarınızda bulunsun.
SIRALAMAMIZ: *****

4.AYAK: 7.MADAM CHERNOBYL son yarışını sürpriz yaparak zorlanarak kazanmış görüntüsü verse de aslında kaliteli ve beklentilerin yüksek olduğu bir at. Bugün de geri planda kalmasını değerlendirip cazip banko olarak yazabiliriz. Olur da eksik koşarsa sürekli gücünü arttıran 2.GİZMO devreye girebilir.

5.AYAK: 5.AYAK: 6.ARSLANDİKENİ normal şartlarda bu grubu geçmesi lazım lakin istikrarsız atların ne şekil koşacağı meçhul olduğundan beklenmedik bir sonuç çıkabilir.
Dolayısıyla burayı sıralamayı takip ederek doldurunuz.
SIRALAMAMIZ: 6,5,8,4,10,12,1,3

6.AYAK: Çok zor bir koşu. Ancak ahır önerisi ve uzman ekibin yardımları ile bu ayağı banko olarak önermeye karar verdik. 8.YARAMAZ yarışları çim performansı ve koşu içi avantaları ile öne çıkıyor.
BANKO: 8

  • ANKARA altılsını yorumlarımız ile 2 misli bulan abonelerimizi tebrik ederiz.gr

 

 

Bir abonemizin kuponu

gra 1


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.