16 Aralık 2018 Pazar İzmir altılı tüyolu bülten ve kupon

16 Aralık 2018 Pazar İzmir altılı tüyolu bülten ve kupon

16 Aralık 2018 Pazar İzmir altılı tüyolu bülten ve kupon

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

16 Aralık 2018 Pazar

 

1.AYAK:  ********** ‘nın ingiliz görüntüsü her koşuda kendini yazdırtıyor.  ********** bu kez daha iddialı. ********** ve ********** bu kilolar ile çok koşarlar. ********** , **********  ve ********** sağlam kuponlara eklensin.
SIRALAMAMIZ: ********

 

2.AYAK:  ********** takip listemize iddialı cümlelerle girmişti. Kalitesi malum son yarışında da çok gerilerde kalmasa muhtemelen kazanırdı. İtiş gücü kuvvetli ve formda binici istediği kesin. Jokeyi etkili olursa kazanmaya yakındır. Biraz riskli olsa da banko yazılabilir. Banko yazmayanlar sıralamayı takip ederek kuponlarını sağlama alabilirler.
SIRALAMAMIZ : *,,,,,*****

 

3.AYAK:  ********** için grup çok müsait, aldığımız bilgilere göre bu formu ile bu rakiplere geçilmemesi gerekir. Eksi yanları kilosu ve kazanma karakteridir. Kilo kaldıran bir at oluğu aşikar lakin kazanma karakteri de düşündürücü. Yinede 2.ayakta belirttiğimiz gibi biraz riskli olsa da banko yazılabilir. Banko yazmayanlar **********, ********** ve **********  değerlendirebilir. Ayrıca bu koşudaki bankonun 2.ayaktaki bankoya göre biraz daha sağlam olduğunu da belirtelim.
SIRALAMAMIZ: *,,,,,***

 

4.AYAK:  Bazı ufak tefek sorunlarından dolayı aralıklarla koşan ********** bugün çok ciddi hazırlandığı bu koşuyu kazanmaya çok yakındır. Biz BANKO öneriyoruz.
BANKO: *

 

5.AYAK:  Ahırdan **********  önerildi, yarış görüp forma girmiş dikkat.  **********, ********** ,********** ve sürprizde ********** yazıp burayı sağlam izlemeliyiz.
SIRALAMAMIZ: *****

 

6.AYAK:  ********** kazandığı yarışlar ile muhtemelen yine sürdirek oynanacak ancak çok riskli banko olur. Ama mükemmel formu ile bunu hak ettiğini söyleyebiliriz. Bizim banko önermememizin nedeni ********** ‘dır. Bu kez çok daha etkili jokeyi ile iyi yer tutarsa kazanmaya yakındır.
SIRALAMAMIZ: **

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.