16 aralık 2019 pazartesi bursa altılı ganyan günün bomba atları

16 aralık 2019 pazartesi bursa altılı ganyan günün bomba atları

16 aralık 2019 pazartesi bursa altılı ganyan günün bomba atları

 

*1.AYAK:* İlk yarışında iddialı önerilen ************ bugün daha hazır gireceği bu koşuda çok koşacaktır. Start problemi giderilirse fazla maiden kalmaz denilen ************ sürpriz yapabilir dikkat. ************ için de yakında kazanır diyorlardı, aprantisi idare edebilirse çok şanslıdır.

 

*2.AYAK:* Grubun güçlü atı ************ kilo kaldırır ve bugün çok şanslıdır. Kazanması için yeterince yarış görüp form tutan ************ ile şansını bu kez bursada deneyecek olan formda ************ rakip olarak yazılabilir.

 

*3.AYAK:* Bir süredir takibimizde olan ************ yarış içi problemleri giderildiğinde bu tip grupları kolay geçecektir. Müzbin maiden ************ canı istediğinde kazanacak. ************ yarışları çok beğeniliyor ama kazanacak hamleyi henüz yapamadı, ihmale gelmez.

 

*4.AYAK:* Her at için ayrı ayrı yorum yapmaya gerek duymadık. Hepsi takip listemizde olup kazanan isimler. Güç dengeleri ve kapasiteler henüz oturmadığı için değişik sonuçlar çıkabilir.

 

*5.AYAK:* ************ geri planda şans verilen sürpriz bir isim konumda bugün, lakin kapasite ve form olarak gruptan üstün olduğunu söyleyebiliriz. Kuponlarınıza öncelikle yazınız. Ekibinin beklentilerinin yüksek olduğu ************ henüz beklenen patlamayı yapamadı, ihmal etmeyelim. Çok formda ************ kuponların olmazasa olmazıdır. Çok sürprizde ise takip atımız ************ ekleyelim.

 

*6.AYAK:* Takip atımız ************ bu grupta ihmal edilmemeli. Ahır önerisi ************  ile bir türlü kazanacak duruma ulaşamayan ************ sağlam kuponlarda olsun. ************ için bu tip grupları ileride kolay geçer demiştik , zira formunun üst düzey olduğunu kanıtladı. Bugün de benzer grubu yine geride bırakabilir. Son yarışında ciddi ara kapatan ************ ise süratli geçen yarışlarda bomba yapabileceğini gösterdi.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.