16 kasım 2019 izmir at yarışı yorumlarımız

16 kasım 2019 izmir at yarışı yorumlarımız

16 kasım 2019 izmir at yarışı yorumlarımız

 

1 . koşuda: Takip atımız ***********  için bugün şartlar müsait dikkat.

2 . koşuda: *********** ve*********** ikilisi bugün ahırlar bölgesinde dillenen isimler.

3 . koşuda: İyi hazırlanan *********** dışında bir öneri gelmedi. İlk altılı ganyanın en zor koşusu olacaktır.

 


 

*1.AYAK:* *********** mükemmel yarışları ile kendisine göre uygun grupta çok şanslıdır. Lakin bugün çok geri planda kalmış bir isim olan ***********dikkat. Sevdiği pistte gücünü yansıtırsa bombayı yapar. Sağlam kuponlar ise *********** ,*********** ,*********** ve ***********ekleyebilirler.

 

*2.AYAK:* *********** için yarış içi şartlar lehine gözüküyor. Bu şartlarda çıktığı gibi bitirebilir fakat bu tarz gruplarda beklenmedik taktiklerle koşabilen isimler çıkabildiğinden çok farklı sonuçlarlar karşılaşabiliriz. 

 

*3.AYAK:* Uzun aradan sonra kendisine göre çok pasif grupta kazanan *********** kalitesini konuşturdu, lakin bu kez ara sonrası ilk yarışın etkisi ve nispetten daha sert rakipler yanında tam kapasite koşamayabilir. Üst düzey formu ile bu tip rakipler yanında sürpriz yapabilir dediğimiz *********** bizi yanıltmamıştı. Bugün de artan formu ile çok şanslı. Sevdiği pistte *********** ihmal edilmemeli.

 

*4.AYAK:* *********** yakın zamanda takibimize giren isimdi. Bugün yarın kazanır diyorlar dikkat. Yine benzer durumdaki *********** ihmale gelmez. Binici değiştiren *********** bu kez kazanmayı hedeflemiş durumda.

 

*5.AYAK:* *********** ,*********** ve *********** bize gelen duyumlar ile önereceğimiz isimlerdir.

 

*6.AYAK:* Kazanma karakterleri müsaade ederse ***********  ve *********** ikilisinden biri kazanır. 

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.