16 ekim istanbul günün sürpriz atları

16 ekim istanbul günün sürpriz atları

16 ekim istanbul günün sürpriz atları

 

*1.AYAK:* Biraz kilo problemi olsa da apranti indirimi ile sonuca gitmeye çalışan *********** için yarış içi şartlar çok lehine gelişecek. Dolayısıyla aprantisi iyi yerde takip ederse trafik sorunu yaşamaza ve transit bir şekilde rakiplerini avlayabilir. Bir süre dinlenen *********** yine etkili olacaktır. Kazanma konusunda sıkıntıları varmış gibi gözüken *********** bu kez boş kilo ile uygun grupta zincirleri kırabilir.

 

*2.AYAK:* Buradaki çoğu ismin geçmişte takibimize girdiği ve kazanarak çıktığını görmekteyiz. Bugün sadece *********** bahsedeceğiz. Kısa ara sonrası yarış gören ve dön gel yaparak nefes açan kalite safkan bugün çok ters bir koşu çıkarabilir dikkat.

 

*3.AYAK:* Stili bir rakibi olmadıkça *********** bu tip gruplarda büyük bir hata yapmadıkça kaybetmez . SAĞLAM BANKO

 

*4.AYAK:* *********** son zamanlardaki formu ile favori olsa da kazanma karakterinden dolayı asla güven vermez. Dinçlikle çok koşar denilen *********** için şartlar müsait dikkat. *********** ekibi de iddialı belirtelim.

 

*5.AYAK:* *********** ve *********** ahır önerileri olarak takibe aldığımız isimlerdir.

 

*6.AYAK:* Çok iyi gözüktüğü söylenen *********** ile bu hafta çok beğenilen  *********** bizim önereceğimiz atlardır.

 

 

 

NOT: 0542 832 14 44  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.