16 eylül 2020 İstanbul Ahırdan tüyolu sağlam BANKO

16 eylül 2020 İstanbul Ahırdan tüyolu sağlam BANKO

16 eylül 2020 İstanbul

1.AYAK: Son yarışında sahada çok güvenilen AT İSMİ GİZLİ uzunda istenileni veremeyince orta mesafeye çekildi. Bugün kazanmaya koşacaktır. İl ili dolaşan takip atımız AT İSMİ GİZLİ ve ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ kuponlarda olsun.

2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ilk yarışında ilgililerinin çok ümitli olmasına rağmen beklenileni verememişti. Adaptasyon sorunu halledilmişse kazanmaya koşar. Henüz tam kapasite koşmasa da kalitesini yakınen bildiğimiz AT İSMİ GİZLİ bu aralar çok iyi durumdaymış dikkat.

3.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ gözü çok daha yükseklerde bir isim. Kapasitesi bu gruptan fazla olan safkan için çok iyi gruplarda iş yapabileceğini belirtmiştik. Bugün büyük bir hata yapmadıkça kaybetmeyecektir. SAĞLAM BANKO

5.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ takibimizde olan çok sürpriz bir isim. Yarış kazanmamış aprantisi ile nefes açmaya koşabilir fakat biz takip edelim, gücünü yarışta taşıdığı an bombayı patlatacaktır. Grubun şüphesiz en formda ismi AT İSMİ GİZLİ uygun grubu geride bırakmaya hazırdır. AT İSMİ GİZLİ ahır önerisi olup kuponlarda olmalıdır. Bu aralar çok iyi görünen AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ***
2.AYAK: **
3.AYAK: *****
4.AYAK: *
5.AYAK: *****
6.AYAK: ****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.