16 eylül pazar adana altılı tüyoları

16 eylül pazar adana altılı tüyoları

16 eylül pazar adana At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

16 eylül pazar adana

1.AYAK:  9.LYUDMILA çok hazır durumda ve ekibinin güvendiği bir tay

2.AYAK: ***** gerek form durumu gerekse ciddi yarış içi avantajları ile bariz banko gibi gözüküyor. Bu atı banko yazmamamızın tek nedeni burada çok sürpriz bir atın ciddi şekilde önerilmesidir. Ahırdan hakkında çok iyi şeyler söylenen ***** mutlaka kuponlarınızda olsun.

3.AYAK: Yarışın 5 atla kapalı olacağını düşünüyoruz. *****,*****,*****,*****,***** numaralı isimleri ayırmadan yazıp rahat bir koşu izleyelim.

4.AYAK:  ***** ve ***** güç olarak öne çıkarılan isimler. Lakin kazanma karakterleri güvenmediğinden yanlarına ***** ve bugün ahırda çok konuşulan ***** öneriyoruz.

5.AYAK: Ahır tüyolarında bu koşu için de sürpriz bir isim var. ***** ciddi ciddi kazanmaya hedefliler. Mutlaka kuponlarda olsun ve takibe alın. Daha sonra *****,***,******,***,********,***** numaralı isimleri ekleyiniz.

6.AYAK: *****  için kolay bir yarış olacağı ahır ekibinin fikridir. Günün sağlam bankosu olarak yazılabilir.

 

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.