16 haziran 2020 Adana altılı ganyan sağlam tüyolu yorumlar

16 haziran 2020 Adana altılı ganyan sağlam tüyolu yorumlar

16 haziran 2020 Adana altılı ganyan sağlam tüyolu yorumlar

 

3 . koşuda: AT İSMİ GİZLİ için yakında kazanır diyorlar.

 

İKİNCİ ALTILI: 

 

*1.AYAK:* Bir süredir takibimizde olan AT İSMİ GİZLİ ara sonrası formunu koruduğu için bu grupta mutlaka yazılmalı. İyi hazırlanan AT İSMİ GİZLİ takibe alalım yakında sürpriz yapacaktır.

 

*2.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ için son yarışında bu pistte çok koşar demiştik. Aradan etkilenmezse kazanacağı aşikardı, dinçlikle de etkili koştuğunu bizlere gösterdi. Tekrar ara sonrası ilk yarışında iyi formu ile yine kazanması beklenebilir. BANKO

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ekibi bugün için çok iddialı bilginiz olsun. Çalışma ve görüntü bakımından ise AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ ön plana çıkarıldı, kuponlarınızda olsunlar.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ için uygun rakipler fakat çimde koşmam derse burası karışabilir.

 

*5.AYAK:* Özellikle dikkat etmemiz istenen AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazalım. AT İSMİ GİZLİ öne gelmekte trafik sorunu yaşamazsa çıktığı gibi bitirebilir dediler. AT İSMİ GİZLİ ekibi uzun zamandır düzenli hazırladığı taylarından ümitli.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ kendisine göre uygun grupta iyi hazırlıkları ile tek yazılabilir fakat ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ da sağlam kuponlara eklenebilir.

 

 

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.