16 Kasım 2018 Kocaeli at yarışı tahminleri ve süper tüyolu sağlam altılı kuponu

16 Kasım 2018 Kocaeli at yarışı tahminleri ve süper tüyolu sağlam altılı kuponu

16 Kasım 2018 Kocaeli at yarışı tahminleri ve süper tüyolu sağlam altılı kuponu

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

16 Kasım 2018 Kocaeli

1.AYAK:  ****** için kocaeline çok iddialı gidiyor dediler, ekibi çok güveniyor haberiniz olsun.  ****** yakın zamanda bombayı patlatacak, o gün bugün mü göreceğiz, mutlaka yazın.

2.AYAK:  ****** ve ****** ahır önerileri olup sıkı hazırlanan ******  ile birlikte ****** ve ****** ‘da bu zor koşuda yazılması gereken isimlerdir.

3.AYAK:  Arasına rağmen ******’un formda ve düzenli hazırlıklarla bu yarışa gireceğini öğrendik. ****** tekrar sevdiği pistte birincliği hedefleyecek. Daha sağlam kuponlara ******, ****** ve ****** öneriyoruz.

4.AYAK: ******  ve diğerleri diye ayıralım koşuyu. Lehine şartlarda yine kazanmasını bekliyoruz. Küçük ve büyük kuponlara banko öneriyoruz.
BANKO: *

5.AYAK:  Bir grubun çok güvendiği ******’ya dikkat bombayı patlatabilir. ****** ise sürekli bugün yarın kazanacak diye beklenen formda takip atı.

6.AYAK:  ****** ahırdan önerildi. ****** çok ciddi hazırlanmış. ****** canı istediğinde grup farketmeksizin kazanmasını bilir. ****** çok formda. ****** yarış içi avantajları var. ****** bugün yarın bombayı patlatacak grup farketmeksizin yazalım.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.