16 kasım ankara günün sürpriz atları

16 kasım ankara günün sürpriz atları

16 kasım ankara günün sürpriz atları

 

*1.AYAK:* İyi durumunu koruyan ************ ile yarış içi şartları lehine bulursa affetmeyen ************ ncelikle yazılmalı. Kazanma karakerine rağmen uygun gruptta sert binicisi ile ************ ihmale gelmez.

 

*2.AYAK:* Sevdiği mesafede uygun grupta ************ çok şanslıdır. Yarış süratli giderse sürprizi ************ bekliyoruz. ************ ve ************  sağlam kuponlarda olsun.

 

*3.AYAK:* ************ inatçı ve güçlü bir at fakat stili bir rakibi denk geldiğinde başarılı olamıyor. Dolayısıyla ön grubun hemen arkasında konumlanacak olan ************ ve ************ ikilisinin daha şanslı olacağını söyleyebiliriz.

 

*4.AYAK:* Sert gruplardan kendi grubuna dönen ************ ile sürekli formunu geliştiren ve bugün bir grubun güvendiği ************ öncelikle yazılmalı. ************ ve ************ kalite olarak bu atlara yakın formda isimler olduğundan sağlam kuponlarda olmalı.

 

*5.AYAK:* İlgililerinin beklentilerinin yüksek olduğu ************ iyi formunu kazanarak yansıtamadı henüz. Bugün etkili jokey tercihi ile birinciliği hedefliyorlar. Yine de kazanma karakterinden dolayı yanına sürpriz takip atımız ************ yazalım, zira bu isim de yakında kazanır dikkat.

 

*6.AYAK:* ************ çok sürpriz konumdayken önerdiğimiz isimdi. Yarış içi şartlar lehine gelişirse her grupta başarılı olacağı aşikar.  ************ ve ************ diğer yazılması gereken isimlerdir.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.