16 Mart 2019 İstanbul Altılısı Özel Yorumlar Sağlam Tüyolar

16 Mart 2019 İSTANBUL

 

1.AYAK: Yarış gören ************* çok iyi dönüş yapınca haliyle bugün beklentiler çok yüksek. Yalnız ara sonrası dinçlik yarışını sert yapınca bu ke etkilenme ihtimalinden dolayı banko olarak değerlendirmek riskli olur. *************  kilo kaldırır. ************* giderek artan formunu birincilikle süsleyebilir. Daha sürprizde ************* ve ************* değerlendirilebilir. ************* ve ************* sigorta olsun.

2.AYAK: Çok güçlü bir at olmasa da seriliği ile bu rakipler arasında kazanır denilen ************* sizlere BANKO önereceğimiz isimdir.

 

3.AYAK: Yarış içi şartların lehine olduğu ************* önceliğinde kaliteli ************* , start sorunu yaşamazsa ************* ve sprinter ************* yazalım. Çok daha sonra ************* olabilir.

 

4.AYAK:  ************* ve ************* ahır önerileri olurken bugün beklentilerin yüksek olduğu ************* mutlaka eklenmeli. Daha sonra mesafe deneyimi ile ************* yazılabilir.

 

5.AYAK:  *************  için yakında kazanır diyorlar. ************* sprinte biraz erken başlarsa byük bomba patlatır dikkat. ************* ve ************* ile burayı sağlama alalım.

 

6.AYAK: Bugün çok farklı göründüğü aktarılan ************* banko yazılabilir. Banko tercih etmeyip Sağlama almak isteyenlere ************* ve ************* önerilir.

 

 

 

 

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.