16 Mayıs 2019 Perşembe Ankara Tüyolu Altılı Yorumu sağlam bankolu

16 Mayıs 2019 Perşembe Ankara Tüyolu Altılı Yorumu sağlam bankolu

16 Mayıs 2019 Perşembe Ankara

 

1.AYAK: ************* önceki koşusunda iddialı önerilmişti, çok düzgün ve formda bir at, yarış içi şartlar da lehine gelişirse bizce kazanmaya yakındır.

 

2.AYAK: ************* için ankara pistini sevdi ve artık kazanma zamanı geldi dediler, görüntüsü de bunu kanıtlar nitelikteydi. Bugün ciddi rakipleri olduğundan banko bırakmıyoruz ama net favorimizdir. Formunu arttırdığı gözlemlenen ************* bu ve sonraki yarışlarında takibe alınmalı, kazanması uzun sürmez. ************* ve ************* ise bu pist ve mesafede en güzel sigorta isimler.

 

3.AYAK: Bu kez yarış içinde bir aksilik yaşaması zor olan ************* binicisinin akıllı binişi ile kazanabilir. Akıllı binmesi lazım çünkü yarışın seyri yavaş gideceğinden taktiksel olarak ilk 3 te yarışı takip etmelidir. Bu koşunun süratli geçmeyeceğini tahmin ettiğimiz için güçlü ve boş kilolu sprinterlere şans vermedik. Ön grupta güçlü kalan ismin kazanacağını düşündüğümüzdan ******** bizim BANKOMUZ olacaktır.

 

4.AYAK: ************* her yarışta var ve her grupta durum farketmeksizin başarılı oluyor. Bugün de lehine şartlarda çok şanslı. Onu geçebilecek bir at var o da son yarışında stil denemeleri yapılan *************. Bugün kendi stilinde koşup kendisini tanıyan binicisi ile gücünü gösterebilir.

 

5.AYAK:  ************* bu formu ile şu sıralar bu tip gruplara geçilesi yok gibi. SAĞLAM BANKO

 

6.AYAK:  İlk yarışını görmezden gelin denilen *************  kaliteli bir tay ve gücünü koşarsa herkesi yatırabilir. ************* takibimizde olan ve iyi durumundan sürekli bahsedilen ve canının istediğinde yarış kazanacak olan bir tay. Yazsan olmaz yazmasan hiç olmaz durumunda. 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]