16 Mayıs izmir altılı tüyolu yorumları

16 Mayıs izmir altılı tüyolu yorumları

16 Mayıs izmir altılı tüyolu yorumları

 

1.AYAK: Çok sürpriz takip atımız ************* iyi durumda ama henüz yarışlara yansıtamadı. Bugün daha çok seveceği uzun çim de yarışa erken tutunursa bombayı patlatıp herkesi ilk ayaktan yatırabilir. ************* çok formda. Diğer kazanma ihtimali olan öneriler ************* ,************* ve ************* oldu.

2.AYAK: *************  yarış içi şartları lehine yakalarsa kazanma ihtimali yüksek olur. ************* de rakibi ile benzer özelliklerde bir at, ikisi idareli kullanırsa ilk ikide bile bitirebilirler. Yarışın tersi seyri gerçekleşirse ozaman bir sprinter ************* devreye girer. 3 at rahat bir yarış izlenebilir.

 

3.AYAK: ************* mükemmel formunu koruduğundan yine kazanma şansı yüksektir. İyi gruptan gelen ************* ise bugün ciddi rakibi olacaktır. 

 

4.AYAK: Kazanma karakteri düşük isimleri pek sevmeyiz fakat bugün için bu şartlarda özellike sürpriz konumdayken ************* mutlaka yazılmalı. 

 

5.AYAK: ************* ,************* ve ************* ahırdan önerilen isimler.

 

6.AYAK:   ************* için hata yapmazsa kazanır diyorlar.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]