16 Nisan Adana altılı yorumları ahırdan tüyolu ve 3 sağlam bankolu

16 Nisan Adana altılı yorumları ahırdan tüyolu ve 3 sağlam bankolu

16 Nisan Adana altılı yorumları

 

1.AYAK: Ahırlarda çokça konuşulan ve bugün kazanması beklenen ************* yanına güzel hazırlıkları ile ekibinin iddialı olduğu ************* yazılması taraftarıyız.

2.AYAK: ************* önceki yarışında ahırdan önerilmişti. İyi koştu ki formda olduğunu bize gösterdi. Bugün kazanmaya koşacaktır. ************* ve ************* dışında rakip aramayalım.

 

3.AYAK: ************* nihayet kazanabileceği şartları yakaladı. Bugün SAĞLAM BANKO olarak yazabiliriz.

 

4.AYAK: İki isim rakiplerinden ayrı kefede değerlendiriliyor. Bunlardan özelikkle yarış içi şartların lehine olacağı ************* için mutlaka kazanır diyorlar. SAĞLAM BANKO olarak yazalım.

 

5.AYAK: Sağlam kanaldan gelen duyumlara göre bu koşuda ************* ilgilileri çok güveniyor. Ahırlarda ise ************* kazanır diye konuşuluyor hatta büyük bir kesim bu atı banko yazacak. Bizce iki isim ayırılmamalıdır.

 

6.AYAK: Çok sürpriz konumda olan ************* için bu kez kazanmaya koşacak denildi. Ki bu at dedikleri kadar hazırsa bombayı patlatır bizden demesi.

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


*************

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44