16 nisan kocaeli altılı yorumlarımız

16 nisan kocaeli

 

1.AYAK: ************* çok sürpriz olduğu yarışlarda da takibimizdeydi ve son yarışında nihayet kazanarak gücünü ispatladı. Bugün de iyi koşmaması için hiçbir sebep yok. Bu kez çok iyi durumundan bahsedilen ahır önerisi ************* rakip olarak yazılabilir. Çok daha sağlama almak istersek grubun güçlü ismi ************* ekleyebiliriz.

2.AYAK: Ahır önerisi olması, yarış içi birçok avantajının bulunması ve ilgililerinin aşırı güvenmesi ile ************* bugün bizim ÇOK SAĞLAM BANKO önerimizdir.

 

3.AYAK: Normal şartlarda bu grupta ************* ‘nin kolay kazanması gerekir. Son yarışlarında performans düşüklüğü gösterdi ama yine de yarış içi şartlar da lehineyken kazanabilir. Bizce BANKO yazılabilir. Banko yazmayanlar ************* önceliğinde kapatabilirler bu ayağı.

 

4.AYAK: Genelin aksine bizim favorimiz *************  olacaktır. Ciddi rakibi ************* için bugün şartlar alehine görünüyor. favorimizin çıktığı gibi bitirmesi olağan bir koşudur.

 

5.AYAK: Sağlam kanallardan ************* kazanır geliyor. Bir grup ta ************* çok iddialı dedi.

 

6.AYAK: Mesaafeden ötürü ************* ,************************** ve ************* topluca yazmanızı önereceğimiz isimlerdir.

 

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


*************

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44