16 Ocak 2019 Bursa Altılı Ganyan Ahırdan Sağlam Banko Önerisi

16 Ocak 2019 Bursa Altılı Ganyan Ahırdan Sağlam Banko Önerisi

16 Ocak 2019 Bursa Altılı Ganyan Ahırdan Sağlam Banko Önerisi ile garantili kuponlar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

16 Ocak 2019 Bursa

 

1.AYAK: Sürekli iyi ellerde sıkı hazırlanan *************  için tam da lehine şartlar.  Startta kalmazsa diye ************* muhakkak yazalım zira çıkarsa kazanır.

 

2.AYAK: ************* takibimizeki isim. ************* bugüne çok iyi hazırlanmış dikkat.  ************* için de yakında kazanır denilmişti.  Çok daha sürpriz köşesinden de kapalı kutu isimler ************* ve ************* yazalım.

 

3.AYAK: ************* son yarışında pek dikkate almadığı rakibini önde boş bırakmış ve cezayı yemişti, bugün de önde boş kalacak olan dirençli bir *************  var ki bu ikiliyi ayırmayalım yine.

 

4.AYAK: ************* yarış içi şartlar lehine gittiği her koşuyu kazanabilir haatta bugün için grup çok uygun da diyebiliriz, ancak son yarışında geçtiği ************* bugün pek dikkate alınmayacak ama yarış içi şartların ** yarayacağını ve favorinin alehine şartlarda bu ismi geçmeye çalışacağını söyleyebiliriz. Bizce ** çok önde ama yinede iki ismi ayırmayalım.

 

5.AYAK: Günün en zor koşusu olacaktır. ************* ve ************* ahır önerileri.

 

6.AYAK: Formda ama kazanma karakteri düşük isimlerin yanında sizler için ahırlardan formsuz isimlerin son durumlarını araştırdık. Bu ilde iddalı olan ************* önceliğinde ************************** ve ************* yazalım.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.