16 Ocak 2019 İstanbul Altılısı Özel bankolu at yarışı kuponu

16 Ocak 2019 İstanbul Altılısı Özel bankolu at yarışı kuponu

16 Ocak 2019 İstanbul Altılısı Özel bankolu at yarışı kuponu

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

16 Ocak 2019 istanbul

 

1.AYAK: Bu koşuda yarış gören *********** için bu grupta kolay kazanmalı diyorlar. Ancak tam hazır değilse diye yanına sigorta amaçlı çok formda isim *********** eklenebilir.

 

2.AYAK: Yine ilk ayak gibi zor görünen ama detaya indiğimizde karşımıza banko çıkan bir koşu. *********** artan formu ile bugün çok şanslı , ayrıca yarış içi şartlar da tam lehine gelişecekken bizce kolay kazanmalı.

 

3.AYAK: Mükemmel form durumu ile *********** yine şanslı olacak şartlarda yarışacak. Ancak bizim favorimiz kaliteli *********** , çünkü ahırda çok sıkı hazırlandı bilgisi geldi. Bir de sürprizde 8.GADDARA yazalım zira yarış içi şartlar lehineyken kazanabilir. Zor bir koşu olmasına rağmen 3 at ile rahat bir koşu izleriz.

 

4.AYAK: Üst düzey formu ile *********** yine kazanacak derdik ama bu kez yarış içi şartlar alehine gelişebilir. Çünkü stili rakibi ** tarafından liderliği alınacak ve düzlükte onu atlatmak için güç harcayacak, bu sebeple geriden gelecek olan ***********‘ya geçilebilir. İki atı ayırmayalım.

 

5.AYAK: *********** hakkında çok iddialı duyumlar geldi. Mutlaka kuponlarınızda olsun. *********** çok formda, ***********  ise yarış içi şartlar lehine gelişirse affetmez. Hatta bu kilolarda ihmal edilmemesi gereken ***********  ve yarış gören kalite ***********‘ da eklenebilir.

 

6.AYAK: Çok sürpriz konumda olmasına rağmen yakın bir dostumuzdan aldığımız bilgilere göre çok yakında yarış kazanır denilen *********** öncelikle yazın. Bu tay bugün kazanmazsa bir sonraki yarışında büyük ihtimalle kazanır takibe alalım. Kazanma karakteri düşük olan *********** için de değişik bir taktikle kazanmaya koşacak denildi dikkat. ***********‘ de sıkı hazırlanan isimlerdendir. *********** ilk kez koşacak ama sanki uzun zamandır koşuyormuş gibi görüntüsü var ve bugün çok koşar dediler. *********** , *********** ve *********** daha sonra eklenmeli.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.