16 Şubat 2019 Adana Altılısı Ahırdan Gelen Tüyolu Banko

16 Şubat 2019 Adana Altılısı Ahırdan Gelen Tüyolu Banko

16 Şubat 2019 Adana Altılısı Ahırdan Gelen Tüyolu Banko

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

16 Şubat 2019 Adana

 

1.AYAK: Kısa ara sonrası dön gel yapan ve bu kez hedefli katılan ************* öncelikle yazın. ************* ve ************* kalite ve form olarak üst düzeydeler.

 

2.AYAK: Bugün yarın kazanır denilen ************* ile bu kez çok iddialı olduğu bilgisi gelen ************* ikilisi kuponlarda olsun.

 

3.AYAK: Neredeyse tüm isimlerin süratli olduğu bu koşuda ************* düzlükte tuta tuta gelip gruba hakim olacaktır. ÇOK SAĞLAM BANKO

 

4.AYAK: ************* ve ************* çekişmesinde sizlere son yarışı ** ikinci planda olmasına rağmen rahat kazanacağını söylemiştik. O gün şartlar tam da lehineydi. Bugün ise şartlar biraz daha *** dönse de yinede bu iki atı biz ayırmayalım.

5.AYAK: ************* , ************* ve ************* arasında geçmesi beklenen koşuda üç atı ayırmayınız.

 

6.AYAK: ************* o kadar formda ki verdiği görüntü bile artık kazanmalı dedirtiyor. Hemen herkesin hemfikri bu yönde. Ama kazanma karakteri düşük olan bir ata banko güvenilemez. Yine kazanma karakteri düşük isimlerden ************* sprint mesafesini ayarlayıp kazanmayı başarmıştı. Artık yarışın lehine geliştiği her grupta sürpriz yapabilir dikkat.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.