16 şubat 2020 adana altılı yorumlarımız

16 şubat 2020 adana altılı yorumlarımız

16 şubat 2020 adana altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ iyi ellerde sıkı hazırlanan bir isim. Bu grupta çok koşması bekleniyor. Bir grubun çok güvendiği AT İSMİ GİZLİ da bugün iddialı olacaktır.

 

*2.AYAK:* Genelde sorunlu isimlerin yarışında AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazılması gereken isimlerdir.

 

*3.AYAK:* Daha iyi olacağım diye denemeler yapılan AT İSMİ GİZLİ bu kez eski taktiklerle sağlam yoldan gitmek istiyor. Formunu koruduğu söylenen safkan bu grupta kazanmayı başarabilir. Ciddi rakip olarak hayatının en iyi durumunda denilen AT İSMİ GİZLİ öneriyoruz.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİmükemmel formu ile bu tip grupları her zaman geçebilecek güçte fakat bu kez kilo ve binici dezavantajlarını hedeflendiği söylenen AT İSMİ GİZLİ değerlendirebilir dikkat.

 

*5.AYAK:* Yarış içi şartlar lehine gelişirse AT İSMİ GİZLİ kazanması bekleniyor. Aksi gidişatta ise sürprizi AT İSMİ GİZLİ yapabilir.

 

*6.AYAK:* Çok sürpriz konumda olan takip atımız AT İSMİ GİZLİ ilk kez lehine oluşacak şartlarda koşacak. Öne gelmekte zorlanmaz ise sonlarda bu rakiplere direnip bombayı patlatacaktır.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.