16 şubat 2020 izmir altılısı günün bomba atları

16 şubat 2020 izmir altılısı günün bomba atları

16 şubat 2020 izmir altılısı günün bomba atları

 

*1.AYAK:* Düzenli aralıklarla form tutan AT İSMİ GİZLİ lehine gidecek bir yarışta kalitesini konuşturacaktır. Bugün özellikle dikkat edilmesi önerilen AT İSMİ GİZLİ  mutlaka kuponlarınızda olsun.

 

*2.AYAK:*  AT İSMİ GİZLİ itiş gücü kuvvetli bir binici ile start alması büyük avantaj, zira boş bırakılmaması ve teşviklerle diri tutulması gereken tay bugün bu mesafede eksik rakiplerini geride bırakacaktır diyor BANKO öneriyoruz.

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ stili oturmuş ve çok formda bir isim. Buradaki ciddi rakiplerini iyi tanıyor olması büyük avantajıdır. Bu piste iddialı gelen AT İSMİ GİZLİ rakip olarak yazılabilir.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ bu mesafelerde bu rakiplere her zaman direnecek kapasitede ve formdadır. Bir ihtimal yarış içi gidişatta erken yorulursa iş sprinte kalırsa boş kilolu AT İSMİ GİZLİ  devreye girer.

 

*5.AYAK:* Takip atımız AT İSMİ GİZLİ bu kez çok daha ciddi hazırlandığı bu koşuda kazanma şansı çok yüksektir. Değişen görüntüsü AT İSMİ GİZLİ rakip olabilir.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ kendisine göre çok uygun rakipler yanında çok şanslı konumdadır. Eksik koşarsa diye takip atı AT İSMİ GİZLİ ile bu aralar çok sıkı hazırlanıyor denilen AT İSMİ GİZLİ rakip olarak yazılabilir.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.