16 temmuz çarşamba ankara ahırdan tüyo ile siz de altılı yakalayın

16 temmuz çarşamba ankara ahırdan tüyo ile siz de altılı yakalayın

16 temmuz çarşamba ankara ahırdan gelen tüyolar ile büyük altılı yakalayın.

 

 

1.koşuda  takip atımız olan YILDIZLI BÜLTEN için artık beklentiler yüksek. Sürpriz konumdayken bahis oyunlarınızda değerlendirebilirsiniz.


 

1.AYAK: Kazanma karakteri düşük olsa da bu koşuya mükemmel hazırlandığı bildirilen YILDIZLI BÜLTEN öncelikle yazılmalı. YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN sürpriz yapabilecek diğer isimler.

 

2.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN kendisine göre uygun grupta çok şanslıdır. YILDIZLI BÜLTEN ise ahır önerisi olarak geldiğinden yazılmalı.

 

3.AYAK: Form tutan YILDIZLI BÜLTEN eksik koşmazsa kazanmayı başarabilir. YILDIZLI BÜLTEN bu kez talihsizlik yaşamazsa adını mutlaka duyurur.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN hangi şartlarda kazanabileceğini önceki yarışında belirtmiştik ve bizi yanıltmamıştı. Bu kez YILDIZLI BÜLTEN ciddi rakibi olabilir. Bir de çok sürpriz konumdaki YILDIZLI BÜLTEN değerlendirilebilir zira dirençli bir at olduğundan dikkate alınmazsa ceza kesebilir.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN çok iyi bir at olacak ama kazanması için yarış içi yerini almakta gecikmemesi lazım. Jokeyi bugün iddialı ama yinede geçilecek bir rakip bulacaksa o isim bizce YILDIZLI BÜLTEN olacaktır. Zira ilk yarışında da iyi durumundan bahsedilmişti. Bugün uzak kazanırsa da şaşırmayız.

 

6.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN için iddialı duyumlar aldık. yarış içi şartlar müsaade ederse bombayı yapabilir dikkat.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.
Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44 

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.