17 ağustos 2019 cumartesi Ankara Günün Sürpriz Atları

17 ağustos 2019 cumartesi Ankara Günün Sürpriz Atları

17 ağustos 2019 cumartesi Ankara Günün Sürpriz Atları tüyolu yorumlar

 

 

1.AYAK: Kilo farkları ve önerilen isimlerin kazanma karakterleri dolayısıyla bu koşu günün en zor koşusu olacaktır. Bütçesi olanlar kapatabilir.

 

2.AYAK: Grubun güçlü ismi YILDIZLI BÜLTEN bu kez lehine şartlarda bir aksilik yaşamazsa kazanabilir. Bugün için iddialı hazırlanan YILDIZLI BÜLTEN rakip olarak yazılabilir.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN bugün çok geri planda kalmış ama bu at yarış içi şartlar lehine gelişirse grup tanımaz kazanabilir. Bugün şartların lehine olacağını düşündüğümüzden bizim favorimizdir. Ciddi rakibi YILDIZLI BÜLTEN olabilir.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN mükemmel formu ile kazandığı yarışlarda sizlere banko önermiştik. Bugün de aynı titizlikle hazırlandığı bu koşuyu kazanmaya yakındır, bugün banko önermememizin sebebi YILDIZLI BÜLTEN ‘dır. Bu tay için de çok kaliteli yorumları gelmişti, zira yarış içinde önde dirençli kalabilecek bir tay favoriyi ancak geçebilir. Bu şartlara uyan ** mutlaka kuponlarda olmalıdır.

 

5.AYAK: Boş kilolarda çok koşacak olan YILDIZLI BÜLTEN, takip atımız YILDIZLI BÜLTEN ve kalitesini henüz yansıtmaya başlayan YILDIZLI BÜLTEN mutlaka yazılması gereken isimlerdir.

 

6.AYAK: Bu koşuda çok sürpriz bir takip atımız var, YILDIZLI BÜLTEN start sorunu olduğundan bir süre dinlendirilerek bu koşuya katılacak. Bu sorunu nüksetmez ve yarışta biraz süratli geçerse sonlarda bize güzel bir sprint izlettirip bombayı patlatabilir. Risk sevenler BANKO deneyebilirler.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.