17 ağustos 2019 cumartesi izmir altılı ganyan yorumlarımız

17 ağustos 2019 cumartesi izmir altılı ganyan yorumlarımız

 

1.AYAK: Daha önceden form ve görüntülerine istinaden önerilen isimlerin kazanma karakterlerinden dolayı başarılı olamadığını izledik. Bu koşuda çoğu birleşmiş durumda yarışacak. Takip atlarımız YILDIZLI BÜLTEN , YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN arasından bir birinci çıkmasını umuyoruz.

2.AYAK: Son yarışınca çok sürpriz konumdayken önerdiğimiz YILDIZLI BÜLTEN erken davranıp gücünü bitirince kazanamamıştı. Bugün daha tecrübeli şekilde daha uygun grupta kazanmasını bilmelidir. BANKO

 

3.AYAK: Günün en zor koşusunda özellikle YILDIZLI BÜLTEN ve boş kilolu YILDIZLI BÜLTEN kuponlarınızda olsun.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve diğerleri diye koşu ayrılmalı. Daha sert grupta önerdiğimiz isim binici hatasından dolayı yarış kaybetmişti. Bugün daha tecrübeli binicisi idaresinde kazanması olağan sonuçtur. 

 

5.AYAK: İlk yarışlarında mükemmel durumlarından bahsedilen ve kazanması uzun sürmez denilen takip atlarımız YILDIZLI BÜLTEN  , YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN biri bugün kazanacaktır.

 

6.AYAK: Bugün ahır önerisi olarak gelen YILDIZLI BÜLTEN ile yarış içi şartlar lehine olan YILDIZLI BÜLTEN öncelikle yazılmalı. YILDIZLI BÜLTEN sigorta.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.