17 ağustos 2020 pazartesi bursa altılı ganyan kupon yorum tüyo

17 ağustos 2020 pazartesi bursa yorumlarımız

1.AYAK: Ahır önerisi olarak gelen AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazın. İstanbulda iddialı hazırlanan AT İSMİ GİZLİ ile gurubun formda ismi AT İSMİ GİZLİ yazılmalı.

2.AYAK: Ciddi hazırlanan AT İSMİ GİZLİ ilk at olarak yazalım. AT İSMİ GİZLİ bu aralar sürpriz hazırlığında dikkat. AT İSMİ GİZLİ ekibi bu kez taylarına daha çok inanıyor.

3.AYAK: Özellikle AT İSMİ GİZLİ dan iyi bir yarış bekleniyor.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ için son yarışında farklı hazırlandığını belirtmiştik, zira yarış içi hatalarından dolayı kaybetmişti. Bugün aynı hataya düşmeyerek kazanmasını bilecektir. BANKO

5.AYAK: Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ  için ilerisi parlak bir tay demişlerdi, henüz başarısı olmasa da patlama yapması yakın olduğundan yazmalıyız. AT İSMİ GİZLİ takibimizde olan sürprize hazır bir at mutlaka yazılmalı. Grubun en formda ismi AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez. Takip atlarımızdan AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlarda olsun. 

ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: ***
2.AYAK: ***
3.AYAK: ****
4.AYAK: *
5.AYAK: ******
6.AYAK: *****

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.

Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir. Gündüz yarışları 10:00 Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz. WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.