17 aralık 2019 salı adana altılı ganyan günün sürprizleri

17 aralık 2019 salı adana altılı ganyan günün sürprizleri

17 aralık 2019 salı adana altılı ganyan günün sürprizleri

 

*1.AYAK:* ************* için ilgilileri de binicisi de çok güveniyor duyumu geldi. Yalnız yakında sürpriz yapar diye not ettiğimiz ************* çok formda bu koşuya girecek dikkat. Hatta yarış süratli geçerse diye sprint kısmından ************* da eklenebilir.

 

*2.AYAK:* Bu kez dişine göre grupta ************* çok koşacaktır. Son yarışında formunu ispatlaayan ************* bugün de etkili olacağı şartlarda yarışacak. Toparlandığı söylenen ************* takibe alınmalı zira yakında bomba yapar. Kazanma karakteri düşük olsa da iyi formundan dolayı bu apranti koşusunda kazanma şansı olan ************* ihmale gelmez.

 

*3.AYAK:* Genel olarak form durumları iyi gözükse de güven vermeyen safkanların toplandığı bu koşuda  ************* için iyi duyumlar aldık. Bugün yarın kazanır duruma ulaşmış. 

 

*4.AYAK:* *************  için kazanması uzun sürmez denildi, yarış içi terslikler yaşamazsa bugün kazanabilir. Ahır ekibinin iddialı olduğu ************* sağlam kuponlarda olsun.

 

*5.AYAK:* ************* bir iyi bir kötü koşsa da genel olarak yarışları beğenilen bir isim. Her yarışını kazanması beklenmese de lehine şartlarda bu tip rakipleri geçebilecek gücü ve formu şuan için yeterlidir. BANKO öneriyoruz.

 

*6.AYAK:* ************* ilgilileri son yarışında boşlamış gözüktüktüler, bugün ise çok daha ciddi hazırlıklarla bu koşuya katılacaklar. Eğer yine eksik koşarsa burası karışabilir.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.