17 ekim izmir altılısı günün çok sürpriz atları

17 ekim izmir altılısı günün çok sürpriz atları

17 ekim izmir altılısı günün çok sürpriz atları

 

*1.AYAK:* ************ yine ahır önerisi olarak geldi. ************ son yarışına iddialı katıldı ama uygun grupta kendini gösteremedi. Bugün grup sertleşse de ihmal edilmemeli. ************ ve ************ kendilerine göre uygun grupta ihmale gelmezler.

 

*2.AYAK:* Takip listemize almamız önerilen ************  mükemmel hazırlanmış dikkat. İzmire güzel hedeflerle giden ancak henüz bekleneni veremeyen ************  bugün ihmale gelmez.

 

*3.AYAK:* Günün riskli koşusu olarak ele aldık zira altılının çatısını bu koşuda güven vermeyen bir taydan oluşturuyor çoğunluk. Lakin rakiplerinin kapalı kutu tam kapasite koşmamış durumları koşuyu riskli hale getirdiğinden bizce bütçeler doğrultusunda kapatılmalıdır.

 

*4.AYAK:*  ************ , ************ ve ************ üçlüsü bugün mutlaka yazmamız gerekir diye önerildi.

 

*5.AYAK:* Günün bir diğer ağır favorisi ************ favori olmayı hak ediyor ama bu kadar yüksek afg ile banko güvenilecek karakterde değil. Bu sebeple ilk yarışından itibaren takibe aldığımız ************ de sigorta amaçlı mutlaka kuponlarda olsun.

 

*6.AYAK:* Lehine şartlarda çok koşması beklenen ************ ve bir türlü beklenen çıkışı yapamayan ************ beraberce yazılmalı.

 

 

 

NOT: 0542 832 14 44  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.